BratislavaMestské zastupiteľstvoBratislava

Primaciálne námestie č. 1, Bratislava

RNDr. Černá Marta

Poslanec

Volebný obvod: Staré Mesto
Počet hlasov: 3954
Telefón: 0905371436
E-mail: forum.spotrebitelov@gmail.com

Účasť na zasadnutiach

2017
25.09.2017 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2014 - 2018) - prítomný
16.02.2017 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - ospravedlnený
26.01.2017 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - ospravedlnený
07.12.2016 - 08.12.2016 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - ospravedlnený
16.11.2016 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - prítomný
29.06.2016 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - ospravedlnený
29.06.2016 - 30.06.2016 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - ospravedlnený
26.05.2016 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - prítomný
09.05.2016 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2014 - 2018) - prítomný
28.04.2016 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - prítomný
31.03.2016 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - prítomný
30.03.2016 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - prítomný
30.03.2016 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - ospravedlnený
04.02.2016 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - prítomný
03.02.2016 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - prítomný
18.01.2016 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2014 - 2018) - prítomný
18.01.2016 - Komisia mandátová (2014 - 2018) - prítomný
10.12.2015 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - prítomný
09.12.2015 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - prítomný
25.11.2015 - Komisia mandátová (2014 - 2018) - prítomný
19.11.2015 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - prítomný
18.11.2015 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - prítomný
22.10.2015 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - prítomný
22.10.2015 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - prítomný
24.09.2015 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - prítomný
25.06.2015 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - prítomný
24.06.2015 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - prítomný
11.06.2015 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - ospravedlnený
28.05.2015 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - prítomný
27.05.2015 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - ospravedlnený
30.04.2015 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - prítomný
09.04.2015 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - prítomný
09.04.2015 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - prítomný
26.03.2015 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - prítomný
26.02.2015 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - ospravedlnený
12.02.2015 - Komisia mandátová (2014 - 2018) - prítomný
05.02.2015 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - prítomný
13.01.2015 - Komisia mandátová (2014 - 2018) - prítomný
11.12.2014 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy - prítomný
10.01.2013 - Komisia mandátová (2010 - 2014) - ospravedlnený
14.05.2012 - Komisia mandátová (2010 - 2014) - ospravedlnený
25.04.2012 - Komisia mandátová (2010 - 2014) - ospravedlnený
25.04.2012 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2010 - 2014) - ospravedlnený
11.04.2012 - Komisia mandátová (2010 - 2014) - ospravedlnený
06.04.2012 - Komisia mandátová (2010 - 2014) - prítomný
21.03.2012 - Komisia mandátová (2010 - 2014) - ospravedlnený
07.03.2012 - Komisia mandátová (2010 - 2014) - prítomný
29.02.2012 - Komisia mandátová (2010 - 2014) - prítomný
29.02.2012 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2010 - 2014) - prítomný
07.02.2012 - Komisia mandátová (2010 - 2014) - ospravedlnený
09.01.2012 - Komisia mandátová (2010 - 2014) - ospravedlnený
02.12.2011 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2010 - 2014) - ospravedlnený
14.11.2011 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2010 - 2014) - ospravedlnený
17.10.2011 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2010 - 2014) - prítomný
21.09.2011 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2010 - 2014) - ospravedlnený
12.09.2011 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2010 - 2014) - prítomný
13.06.2011 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2010 - 2014) - prítomný
16.05.2011 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2010 - 2014) - ospravedlnený
11.04.2011 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2010 - 2014) - prítomný
06.04.2011 - Komisia mandátová (2010 - 2014) - prítomný
30.03.2011 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2010 - 2014) - prítomný
14.03.2011 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2010 - 2014) - ospravedlnený
07.03.2011 - Komisia mandátová (2010 - 2014) - prítomný
08.02.2011 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2010 - 2014) - prítomný
07.02.2011 - Komisia mandátová (2010 - 2014) - ospravedlnený
24.01.2011 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2010 - 2014) - prítomný
13.09.2010 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - ospravedlnený
09.09.2010 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - ospravedlnený
07.09.2010 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - ospravedlnený
08.06.2010 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - ospravedlnený
19.05.2010 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - prítomný
28.04.2010 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - prítomný
22.04.2010 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - prítomný
21.04.2010 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
06.04.2010 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - prítomný
16.02.2010 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
19.01.2010 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - ospravedlnený
09.12.2009 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - ospravedlnený
30.09.2009 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
30.06.2009 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
19.05.2009 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - prítomný
22.04.2009 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
24.03.2009 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
20.01.2009 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
19.01.2009 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - ospravedlnený
08.12.2008 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - ospravedlnený
11.11.2008 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
21.10.2008 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - ospravedlnený
15.10.2008 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - ospravedlnený
11.09.2008 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - ospravedlnený
03.07.2008 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - prítomný
30.06.2008 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - ospravedlnený
30.04.2008 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - ospravedlnený
29.04.2008 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - ospravedlnený
28.04.2008 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
02.04.2008 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - ospravedlnený
19.03.2008 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - ospravedlnený
10.12.2007 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
18.09.2007 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
30.05.2007 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - ospravedlnený
22.05.2007 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
19.04.2007 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - prítomný
22.03.2007 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
21.02.2007 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
29.01.2007 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - prítomný
16.01.2007 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
16.01.2007 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - ospravedlnený
03.07.2006 - Komisia pre ochranu verejného poriadku (2002 - 2006) - neprítomný
29.06.2006 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2002 - 2006) - prítomný
22.05.2006 - Komisia pre ochranu verejného poriadku (2002 - 2006) - prítomný
26.04.2006 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2002 - 2006) - ospravedlnený
24.04.2006 - Komisia pre ochranu verejného poriadku (2002 - 2006) - neprítomný
27.03.2006 - Komisia pre ochranu verejného poriadku (2002 - 2006) - prítomný
28.02.2006 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2002 - 2006) - ospravedlnený
27.02.2006 - Komisia pre ochranu verejného poriadku (2002 - 2006) - ospravedlnený
13.02.2006 - Komisia pre ochranu verejného poriadku (2002 - 2006) - ospravedlnený
31.01.2006 - Komisia pre ochranu verejného poriadku (2002 - 2006) - prítomný
12.12.2005 - Komisia pre ochranu verejného poriadku (2002 - 2006) - prítomný
21.11.2005 - Komisia pre ochranu verejného poriadku (2002 - 2006) - prítomný
16.11.2005 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2002 - 2006) - prítomný
02.11.2005 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2002 - 2006) - ospravedlnený
24.10.2005 - Komisia pre ochranu verejného poriadku (2002 - 2006) - prítomný
21.09.2005 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2002 - 2006) - ospravedlnený
19.09.2005 - Komisia pre ochranu verejného poriadku (2002 - 2006) - neprítomný
16.09.2005 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2002 - 2006) - ospravedlnený
23.05.2005 - Komisia pre ochranu verejného poriadku (2002 - 2006) - ospravedlnený
26.04.2005 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2002 - 2006) - ospravedlnený
25.04.2005 - Komisia pre ochranu verejného poriadku (2002 - 2006) - ospravedlnený
10.03.2005 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2002 - 2006) - ospravedlnený
24.01.2005 - Komisia pre ochranu verejného poriadku (2002 - 2006) - prítomný
13.01.2005 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2002 - 2006) - ospravedlnený
06.12.2004 - Komisia pre ochranu verejného poriadku (2002 - 2006) - prítomný
22.11.2004 - Komisia pre ochranu verejného poriadku (2002 - 2006) - prítomný
27.09.2004 - Komisia pre ochranu verejného poriadku (2002 - 2006) - prítomný
21.06.2004 - Komisia pre ochranu verejného poriadku (2002 - 2006) - prítomný
24.05.2004 - Komisia pre ochranu verejného poriadku (2002 - 2006) - prítomný
26.04.2004 - Komisia pre ochranu verejného poriadku (2002 - 2006) - ospravedlnený
29.03.2004 - Komisia pre ochranu verejného poriadku (2002 - 2006) - prítomný
23.02.2004 - Komisia pre ochranu verejného poriadku (2002 - 2006) - prítomný
04.12.2003 - Komisia pre ochranu verejného poriadku (2002 - 2006) - prítomný
14.11.2003 - Komisia pre ochranu verejného poriadku (2002 - 2006) - ospravedlnený
09.10.2003 - Komisia pre ochranu verejného poriadku (2002 - 2006) - prítomný
24.09.2003 - Komisia pre ochranu verejného poriadku (2002 - 2006) - prítomný
10.09.2003 - Komisia pre ochranu verejného poriadku (2002 - 2006) - prítomný
23.06.2003 - Komisia pre ochranu verejného poriadku (2002 - 2006) - prítomný
09.05.2003 - Komisia pre ochranu verejného poriadku (2002 - 2006) - prítomný
26.03.2003 - Komisia pre ochranu verejného poriadku (2002 - 2006) - prítomný