BratislavaMestské zastupiteľstvoBratislava

Primaciálne námestie č. 1, Bratislava

PhDr. Krajčír Ľuboš

Poslanec

Kandidoval(a) za: Oľano,SaS, Sme rodina, KDH, OKS,NOVA, Zmena zdola
Volebný obvod: Dúbravka
Počet hlasov: 5832
E-mail: luboskrajcir1@gmail.com

Team Bratislava – Zmena zdola (Team BA – ZZ)
Dozorná rada: Dopravný podnik Bratislava, a.s. (predseda), Mestský parkovací systém, spol. s r.o.

Účasť na zasadnutiach

2021
09.11.2021 - Komisia dopravy a informačných systémov - ospravedlnený
13.10.2021 - Komisia pre ochranu verejného poriadku - prítomný
12.10.2021 - Komisia dopravy a informačných systémov - ospravedlnený
16.09.2021 - Komisia pre ochranu verejného poriadku - neprítomný
14.09.2021 - Komisia dopravy a informačných systémov - ospravedlnený
16.06.2021 - Komisia pre ochranu verejného poriadku - prítomný
15.06.2021 - Komisia dopravy a informačných systémov - ospravedlnený
07.06.2021 - Komisia dopravy a informačných systémov - ospravedlnený
19.05.2021 - Komisia pre ochranu verejného poriadku - prítomný
18.05.2021 - Komisia dopravy a informačných systémov - ospravedlnený
06.05.2021 - Komisia dopravy a informačných systémov - ospravedlnený
21.04.2021 - Komisia pre ochranu verejného poriadku - prítomný
20.04.2021 - Komisia dopravy a informačných systémov - ospravedlnený
17.03.2021 - Komisia pre ochranu verejného poriadku - prítomný
16.03.2021 - Komisia dopravy a informačných systémov - ospravedlnený
10.02.2021 - Komisia pre ochranu verejného poriadku - prítomný
09.02.2021 - Komisia dopravy a informačných systémov - ospravedlnený
2020
08.12.2020 - Komisia dopravy a informačných systémov - ospravedlnený
27.11.2020 - Komisia pre ochranu verejného poriadku - predsedal
25.11.2020 - Komisia dopravy a informačných systémov - ospravedlnený
10.11.2020 - Komisia dopravy a informačných systémov - ospravedlnený
14.10.2020 - Komisia pre ochranu verejného poriadku - predsedal
06.10.2020 - Komisia dopravy a informačných systémov - ospravedlnený
16.09.2020 - Komisia pre ochranu verejného poriadku - prítomný
08.09.2020 - Komisia dopravy a informačných systémov - ospravedlnený
07.09.2020 - Komisia mandátová - prítomný
17.06.2020 - Komisia pre ochranu verejného poriadku - prítomný
11.06.2020 - Komisia dopravy a informačných systémov - ospravedlnený
08.06.2020 - Komisia mandátová - prítomný
12.05.2020 - Komisia dopravy a informačných systémov - ospravedlnený
08.04.2020 - Komisia mandátová - prítomný
10.03.2020 - Komisia dopravy a informačných systémov - ospravedlnený
03.03.2020 - 04.03.2020 - Komisia mandátová - prítomný
19.02.2020 - Komisia pre ochranu verejného poriadku - prítomný
20.01.2020 - Komisia dopravy a informačných systémov - ospravedlnený
15.01.2020 - Komisia pre ochranu verejného poriadku - predsedal
2019
08.10.2019 - Komisia dopravy a informačných systémov - ospravedlnený
10.09.2019 - Komisia dopravy a informačných systémov - ospravedlnený
20.05.2019 - Komisia dopravy a informačných systémov - prítomný
16.04.2019 - Komisia dopravy a informačných systémov - ospravedlnený
09.04.2019 - Komisia dopravy a informačných systémov - prítomný
12.03.2019 - Komisia dopravy a informačných systémov - prítomný
19.02.2019 - Komisia dopravy a informačných systémov - ospravedlnený
31.01.2019 - Komisia pre ochranu verejného poriadku - prítomný
23.01.2019 - Komisia dopravy a informačných systémov - prítomný