BratislavaMestské zastupiteľstvoBratislava

Primaciálne námestie č. 1, Bratislava

Ing. Mikušová Tatiana

Poslanec

E-mail: mikusova.tatiana@gmail.com

Účasť na zasadnutiach

2011
02.12.2011 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2010 - 2014) - prítomný
14.11.2011 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2010 - 2014) - prítomný
17.10.2011 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2010 - 2014) - prítomný
12.09.2011 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2010 - 2014) - prítomný
13.06.2011 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2010 - 2014) - prítomný
16.05.2011 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2010 - 2014) - prítomný
2010
15.11.2010 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy (2006 - 2010) - prítomný
04.11.2010 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy (2006 - 2010) - ospravedlnený
28.10.2010 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy (2006 - 2010) - prítomný
07.10.2010 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy (2006 - 2010) - prítomný
30.09.2010 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy (2006 - 2010) - prítomný
13.09.2010 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - prítomný
09.09.2010 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - prítomný
07.09.2010 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - prítomný
01.07.2010 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy (2006 - 2010) - prítomný
08.06.2010 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
27.05.2010 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy (2006 - 2010) - prítomný
19.05.2010 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - prítomný
29.04.2010 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy (2006 - 2010) - prítomný
28.04.2010 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - prítomný
22.04.2010 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - prítomný
21.04.2010 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
06.04.2010 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - prítomný
25.03.2010 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy (2006 - 2010) - prítomný
25.02.2010 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy (2006 - 2010) - prítomný
16.02.2010 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - ospravedlnený
28.01.2010 - Mestské zastupiteľstvo hlavného mesta SR Bratislavy (2006 - 2010) - prítomný
19.01.2010 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - ospravedlnený
2009
09.12.2009 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
30.09.2009 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - ospravedlnený
30.06.2009 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - ospravedlnený
19.05.2009 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - neprítomný
22.04.2009 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - neprítomný
24.03.2009 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
20.01.2009 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
19.01.2009 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - neprítomný
2008
08.12.2008 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - ospravedlnený
11.11.2008 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
21.10.2008 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - neprítomný
15.10.2008 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - ospravedlnený
11.09.2008 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - ospravedlnený
03.07.2008 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - prítomný
30.06.2008 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
30.04.2008 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - prítomný
29.04.2008 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - prítomný
28.04.2008 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
02.04.2008 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - neprítomný
19.03.2008 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
2007
10.12.2007 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
18.09.2007 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
30.05.2007 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - prítomný
22.05.2007 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
19.04.2007 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - neprítomný
04.04.2007 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
22.03.2007 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
21.02.2007 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
29.01.2007 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - neprítomný
16.01.2007 - Komisia pre cestovný ruch a medzinárodnú spoluprácu (2006 - 2010) - prítomný
16.01.2007 - Komisia na ochranu verejného záujmu pri výkone funkcií verejných funkcionárov mestského zastupiteľstva (2006 - 2010) - prítomný